Strona Główna

Piknik ekologiczny

Środowisko, to wspólna sprawa ! Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy na piknik ekologiczny. Mnóstwo atrakcji, wspaniali wykonawcy, dobre jedzenie, możliwość wspólnego spędzenia czasu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas pikniku zaprezentują się Centrum Zabaw Przygoda, Spółdzielnia Socjalna "Wspólny Sukces", Równe Szanse, Fundacja im. Jana Banacha, Manufaktura Dobrych Usług, Spółdzielnia Socjalna Świt Dobry i Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej Owes Etap.

plakat piknik male

Ekologia od juniora do seniora

Projekt "Ekologia od juniora do seniora" umożliwi mieszkańcom naszej gminy zdobycie wiedzy na temat ochrony środowiska. Stan środowiska, w którym żyjemy wpływa na nasze zdrowie i funkcjonowanie. Działania ekologiczne ujęte w projekcie mają na celu podniesienie świadomości dbania o środowisko naturalne i jakość życia. Nawyki dbania o środowisko należy kształcić od najmłodszych lat. Projekt łączy ze sobą wartości ponadczasowe, jak dbanie o zdrowie i środowisko wokół nas z integracją międzypokoleniową, włączając w działania całe rodziny. Zapraszamy mieszkańców na pierwsze spotkanie z niezależnym ekspertem doktor nauk przyrodniczych Anicentą Bubak.

 plakat ze stopka1

Akcja świąteczna

W tym roku pomagamy naszym bohaterom. Chciałoby się napisać, że łączy nas nie tylko pamięć lecz również wspólnie, rodzinnie obchodzone święta. Przy współpracy lokalnych kół Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych, docieramy z choinkami i upominkami na święta do kombatantów z naszego powiatu. Do upominków załączamy kartki z życzeniami, wykonane przez naszą młodzież.

choinka bohater

Robotyka spot

pzulogoRobotyka otwiera drzwi do nauki młodym inżynierom. Dzięki projektowi powstało wiele robotów. Podczas zajęć należało wykazać się "myśleniem".

Translate

Statystyka odwiedzin

201513
DzisiajDzisiaj5
WczorajWczoraj96
MiesiącMiesiąc1561
WszystkieWszystkie201513