Strona Główna

Aerobik + taniec = ZUMBA !

Chcesz spróbować czegoś nowego? Prostego, a zarazem ekscytującego? Dobrze się bawić, a przy okazji spalić mnóstwo kalorii? Naładować się pozytywną energią na każdy dzień jesieni? ZUMBA jest dla Ciebie idealnym wyborem.

Zumba, to połączenie tańców latynoamerykańskich z elementami fitness. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych spędzaniem aktywnie wolnego czasu do zadbania o swoją kondycję.Bardzo łatwa, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

 

Zajęcia z zumby odbywają się w każdy poniedziałek i piątek o godz. 18.00 na hali sportowej.

 

 

zumba wrzesien 2013edited

Zajęcia prowadzi Polina Kyshyshian z pilskiej szkoły tańca MamboRico Latin Club. Polina Kyshyshian jest utalentowaną instruktorką tańców latynoamerykańskich. Pochodzi z Ukrainy. Od 15 lat mieszka w Polsce. Przez osiem lat trenowała wielobój. Jest szczęśliwą mamą ośmiomiesięcznego synka. Na co dzień oddaje się pasji, jaką jest taniec.

polina-4Nasza instruktorka to doświadczona i utytułowana tancerka tańca towarzyskiego , salsy , tanga argentyńskiego.Swoje umiejętności zdobywała, uczestnicząc w wielu kursach i warsztatach szkoleniowych,pod opieką najlepszych instruktorów świata.

- Taniec jest dla mnie pasją i jest obecny w całym moim życiu. Na swoich zajęciach skupiam się przede wszystkim na rozwoju tancerzy, nauce podstaw poprzez dobrą zabawę oraz samodzielnej interpretacji kroków tanecznych przez kursantów. Tańczę od szóstego roku życia. Preferowane przeze mnie style to: tango argentyńskie, bachata i salsa, a także taniec orientalny i bollywood- mówi Polina Kyshyshian.

Translate

Statystyka odwiedzin

372942
DzisiajDzisiaj141
WczorajWczoraj234
MiesiącMiesiąc2550
WszystkieWszystkie372942