Strona Główna

Radośnie w Nowy Rok

Małe i duże Niedźwiadki radośnie pożegnały stary rok i z nową energią weszły w Nowy 2014 Rok. Na koniec 2013 roku podczas spotkania wigilijnego przygotowaliśmy piękne pierniczki. Jak widać na zdjęciach pierniczki dobrze wyglądały ale jeszcze lepiej smakowały.

nowy rok 17

 

Do Sylwestra poczyniliśmy przygotowania robiąc maski karnawałowe. Nowy Rok przywitaliśmy rozglądając się co niesie nam kalendarz na styczeń. Okazało się, że 18 stycznia obchodzimy dzień Kubusia Puchatka. Dzieci przybyły ze swoimi pluszowymi Kubusiami, były opowieści o żółtym misiu i wspomnienia – ile to już pokoleń pokochało Puchatka. W styczniu przypada też Dzień Babci i Dziadka, dlatego wszystkim „niedźwiadkowym” Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego. Szczególne życzenia składamy Pani Babci Mączyńskiej, która z tej okazji obdarowała nas pysznym ciastem.

            Największym zainteresowaniem cieszą się zajęcia ruchowe. Jak zresztą widać na zdjęciach ruch uwielbiają także mamy. Wszystkich chętnych do wspólnej zabawy zapraszam w soboty na godzinę 11.00 do Stowarzyszenia Małe Radości.

                                              

 

                                                                                  Opiekun Klubu Radosnych Niedźwiadków

Maria Miler

 

nowy_rok_7.jpgnowy_rok_12.jpgnowy_rok_2.jpgnowy_rok_15.jpgnowy_rok_8.jpgnowy_rok_10.jpgnowy_rok_9.jpgnowy_rok_14.jpgnowy_rok_5.jpgnowy_rok_1.jpgnowy_rok_13.jpgnowy_rok_16.jpgnowy_rok_3.jpgnowy_rok_17.jpgnowy_rok_6.jpgnowy_rok_4.jpg

 

Translate

Statystyka odwiedzin

372937
DzisiajDzisiaj136
WczorajWczoraj234
MiesiącMiesiąc2545
WszystkieWszystkie372937