Strona Główna

Super Piątka 2014 i co dalej?

Stowarzyszenie Małe Radości znalazło się za swoją działalność społeczną w Super Piątce plebiscytu Wspaniali 2014 Powiatu Chodzieskiego. Plebiscyt  organizowany jest  każdego roku przez gazetę "Nasz Tygodnik". Miło nam, że kilkuletnia  działalność osób zaangażowanych w pracę na rzecz społeczeństwa Gminy Margonin, znalazła uznanie u osób, które oddały na nas swój głos. Mamy również satysfakcję, że jako pierwsi w naszej gminie, zainicjowaliśmy ideę społeczności obywatelskiej, o czym mogą świadczyć powstające ostatnimi czasy stowarzyszenia w naszych sołectwach. Życzymy im niezależności, skuteczności i niezbędnej wytrwałości na starcie ich działalności.

Jednocześnie informujemy Państwa, że otrzymaliśmy wypowiedzenie umowy użyczenia zajmowanych do tej pory pomieszczeń przez nasze stowarzyszenie. Z informacji, uzyskanych od dyrektora Zespołu Szkół w Margoninie wnioskujemy, że  nie udało się ustalić lepszej lokalizacji dla planowanego  przeniesienia  Miejsko- Gminnej Biblioteki Publicznej. Piwniczne pomieszczenia budynku szkolnego ,użytkowane i adoptowane przez stowarzyszenia: osób niepełnosprawnych "Wsparcie" oraz  " Małe Radości" okazały się jedynymi właściwymi do tego celu na terenie miasta. W dotychczasowym miejscu biblioteki ma powstać klasa dla sześciolatków.

 

Translate

Statystyka odwiedzin

372933
DzisiajDzisiaj132
WczorajWczoraj234
MiesiącMiesiąc2541
WszystkieWszystkie372933