Strona Główna

III Rodzinny Rajd Rowerowy

W słoneczny sobotni ranek, nasza zorganizowana grupa rowerzystów wyruszyła spod siedziby Stowarzyszenia Małe Radości w trasę do Szamocina. Wszystkim dopisywały dobre humory, gdyż pogoda już dawno nie była tak wspaniała. Rowerzyści mogli podziwiać wiosnę w jej pełnej krasie. Trasa rajdu wynosiła 23 km, z Margonina do Szamocina,a powrót przez Mielimąkę. Tempo rajdu dostosowane było do możliwości uczestników.  Jesteśmy pełni podziwu dla najmłodszych uczestników rajdu, którzy świetnie sobie radzili. Najmłodszy 5,5 letni Wojtek został nagrodzony przez pozostałe osoby oklaskami za swoją dzielną postawę i pokonanie tak długiego dystansu.

W Szamocinie dotarliśmy do wiaty turystycznej, przy której każdy mógł chwilę odpocząć i zregenerować siły. W gospodarstwie agroturystycznym u Państwa Woźniczka czekał na nas obiad. Po obiedzie dzieci mogły pogłaskać konie lub pobawić się w berka.

Tegoroczny rajd rowerowy sfinansowało Stowarzyszenie Dolina Noteci z Chodzieży. Rowerzyści zostali wyposażeni w kamizelki odblaskowe, każdy otrzymał przewodnik po Szlaku Ukrytych Skarbów. Zarząd Stowarzyszenia zapewnił uczestnikom obiad.

Mamy nadzieję, że już wkrótce wybierzemy się w kolejną trasę, aby poznać uroki naszego regionu lub by odkryć jeden z ukrytych skarbów. Dziękujemy wszystkim za wspólnie z nami spędzone niezapomniane chwile.

                                                                                                                            Małe Radości

              

Translate

Statystyka odwiedzin

372927
DzisiajDzisiaj126
WczorajWczoraj234
MiesiącMiesiąc2535
WszystkieWszystkie372927