Strona Główna

I Powiatowy Koncert dla Mamy

24 maja 2015 roku w niedzielne popołudnie odbył się I Powiatowy Koncert dla Mamy, którego organizatorem było Stowarzyszenie Małe Radości z Margonina. W hali sportowej zgromadzona publiczność mogła podziwiać występy dzieci i młodzieży z czterech gmin naszego powiatu. Przybyli uczestnicy reprezentowali Ośrodki Kultury z Szamocina, Chodzieży, Budzynia oraz Zespół Szkół z Margonina.


Dzień Mamy, jest szczególnym dniem, dlatego wykonania utworów chwytały za serce i wzruszały zgromadzoną w hali publikę. Młodzi artyści reprezentowali swoje umiejętności wokalne w bogatym repertuarze piosenek w języku polskim, angielskim a nawet włoskim. Wykonanie utworu przez Jakuba Herforta spotkało się z aplauzem publiczności, czego efektem był bis tego utalentowanego wokalisty.
Na zakończenie występów instruktorzy i młodzi wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a dzieci róże które mogły wręczyć swoim mamom. Na łasuchów czekały smaczne ciasta i ciepłe napoje. Mamy nadzieję, że po koncercie w Margoninie pozostaną miłe wspomnienia.
Organizatorzy pragną podziękować instruktorom Krystynie Świniarskiej, Aleksandrze Klepackiej, Dariuszowi Sobieralskiemu, Marcinowi Semrauowi i Robertowi Kłosowskiego za przygotowanie młodych wykonawców do występów. Marcinowi Kicie, dyrektorowi CHDK dziękujemy za pomoc techniczną, Rafałowi Gimzickiemu, dyrektorowi ZS w Margoninie za użyczenie hali i Ryszardowi Błażejakowi za transport niezbędnego sprzętu.
Wszystkim młodym artystom, tym dużym i małym gratulujemy pięknego występu i zapraszamy na imprezy, organizowane przez nasze stowarzyszenie. Osoby, które nie uczestniczyły w koncercie, a chciałyby posłuchać występów, mogą to uczynić poprzez naszą stronę internetową.

Wykonawcy:

Szamocin: Daria Rakowska, Zuzanna Prech, Michelle Borucka, Ewelina Ciszewska, Kinga Szulc, Karolina Marczyńska

Chodzież: Maria Sarnowska, Jaśmina Bryniarska, Mikołaj Kamiński, Monika Tabat, Oriana Szymkowiak, Liliana Kowalska, Eliza Bryniarska, Oliwia Mordyl, Bartek Sobczyński, Wiktoria Janiczak

Margonin: Weronika Badowska, Martyna Kruszka, Zuzanna Szymanowska, Anna Zmudzińska

Budzyń: Anastazja Ganske, Wiktoria Gaudyn, Emilia Janiszewska, Aleksandra Michor, Zofia Geisler, Mikołaj Janicki, Emilia Niemiro, Wiktoria Holka, Wiktoria Habet, Jakub Herfort

Operator dźwięku: Konrad Bereta

Budzyn1.jpgSzamocin1.jpgMargonin1.jpgChodziez1.jpgpubliczn1.jpgpublika1.jpg

Translate

Statystyka odwiedzin

372927
DzisiajDzisiaj126
WczorajWczoraj234
MiesiącMiesiąc2535
WszystkieWszystkie372927