Strona Główna

Projekt- Skarbnica talentów

„Skarbnica talentów - oferta zajęć integracyjnych dla dzieci i młodzieży z gminy Margonin", to projekt realizowany przez Stowarzyszenie Małe Radości z Margonina. Zajęcia współfinansowane są ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Rybackiego.


Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku w godz. 17.00 do 19.00. w siedzibie Małych Radości. Dzieci i młodzież uczestniczą w kursie szycia na maszynie, w zajęciach z tenisa stołowego i modelarstwa. Doskonalą umiejętności manualne, uczą pracy zespołowej, ćwiczą cierpliwość i precyzję. Zajęcia ruchowe poprawiają kondycję i koordynację ruchu. Z bogatej oferty projektu największym zainteresowaniem cieszą się zajęcia ruchowe, dzięki nowoczesnemu sprzętowi i grom sportowo-edukacyjnym na zestawie x-box One. Dzieci niepełnosprawne ruchowo korzystają z zajęć rehabilitacyjnych.
W najbliższym czasie każdy uczestnik stworzy projekt własnej koszulki i za pomocą metody sublimacji przeniesie go na koszulkę. Wszyscy uczestnicy projektu otrzymają zaprojektowaną przez siebie koszulkę, jako pamiątkę udziału w przedsięwzięciu.
Stowarzyszenie mogło zakupić sprzęt do realizacji projektu przede wszystkim dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej, a także pieniądzom pozyskanym od darczyńców. Małe Radości pragną podziękować wszystkim, którzy wsparli finansowo stowarzyszenie i przyczynili się do sukcesu realizowanego projektu. W ramach projektu „Skarbnica talentów" zakupiono sprzęt, m.in.: telewizor plazmowy, zestaw x-box One z grami sportowo-edukacyjnymi, stół do ping-ponga oraz sprzęt rehabilitacyjny: rotor i rower stacjonarny; maszyny do szycia, termoprasę, koszulki do sublimacji, deskę do prasowania, żelazko i wiele drobniejszego sprzętu.
Projekt pokazuje, że warto inwestować w rozwój dzieci i młodzieży; pomagać rozwijać własne talenty. Zajęcia cieszą się powodzeniem, a frekwencja jest wyższa niż pierwotnie zakładano.
Zapraszamy chętne dzieci i młodzież z gminy Margonin do skorzystania z oferty zajęć. Udział w nich jest bezpłatny. Czas spędzony w grupie to wspaniała i aktywna forma wypoczynku, rozrywki oraz możliwość odkrycia nowych zainteresowań, pasji.

IMGP6030.jpgIMGP5556.jpgIMGP5550.jpgIMGP6022.jpgIMGP6002.jpgIMGP6017.jpgIMGP5581.jpgIMGP5993.jpgIMGP6019.jpgIMGP5585.jpgIMGP5670.jpgIMGP6016.jpgIMGP6026.jpgIMGP5538.jpg

Translate

Statystyka odwiedzin

372932
DzisiajDzisiaj131
WczorajWczoraj234
MiesiącMiesiąc2540
WszystkieWszystkie372932