O projekcie

                                                    
Witajcie na stronie projektu przygotowywanego przez ośmioro uczniów klasy 2 B Publicznego Gimnazjum w Margoninie. Nasz projekt nosi tytuł „Spełniamy marzenia” i skierowany jest do uczniów klas IV- VI szkół podstawowych oraz I- III gimnazjum. Poprzez internetową ankietę, chcemy poznać opinie na temat Waszego miejsca zamieszkania, Waszych ulubionych miejsc,        w których chętnie przebywacie z przyjaciółmi, jak spędzacie wolny czas, Wasze pasje, a przede wszystkim oczekiwania, co do możliwości realizowania Waszych zainteresowań i pasji.
Uważamy, że nasz projekt pełni ważną rolę społeczną. Dzięki przeprowadzonym ankietom wśród uczniów szkoły w Radwankach, Lipinach i Margoninie po raz pierwszy na taką skalę zdiagnozujemy potrzeby młodych mieszkańców naszej gminy.
Wyniki naszej ankiety chcemy przedstawić osobom, które mogłyby przyczynić się do urzeczywistnienia Waszych oczekiwań i pragnień, czego życzymy Wam i sobie. Liczymy, że choć jedno Wasze marzenie uda nam się spełnić.
Zapraszamy do śledzenia prac nad naszym projektem. Marzenia są po to, by się spełniały. Trzeba się tylko trochę o to postarać. Wszystkie wyniki badań zamieścimy na stronie internetowej.
Zespół Projektowy
Klasy 2 B

Translate

Statystyka odwiedzin

372940
DzisiajDzisiaj139
WczorajWczoraj234
MiesiącMiesiąc2548
WszystkieWszystkie372940